MADEROTERAPIE Z KOLUMBIE

KOŘENY A ÚČINKY MADEROTERAPIE

Již po staletí tato metoda existuje v zemích, kde terapeuti a lékaři užívají dřevo pro jeho léčivé účinky. Z 90. let z Kolumbie pochází metoda, která je nejen léčebná, ale má také estetické přínosy pro celé tělo. Specializace na omlazování pleti je dnes novinkou v masážních i kosmetických salónech. Dopřát si ji však můžeš i sama.

K aplikaci se užívají dřevěné válečky, kterými masíruješ pokožku. Tím se zrychluje proudění lymfy i cirkulace krve. Snáze se pak budou vylučovat toxiny, které se hromadí nejen uvnitř těla, ale také v podkoží. Pleť je po masáži vyhlazená a intenzivně prokrvená, nadýchaná. Pravidelná aplikace podpořená zvýšeným pitným režimem odbourá z tváře otoky, konturuje obličejový rám, aktivuje růst nového podkoží. Už po několika použitích uvidíš, že máš pokožku zdravější, krásnější, pleť bude vypjatá, a pokud vydržíš, budeš se těšit také z méně vrásek.

MADEROTERAPIE NA CELÉ TĚLO

Pomocí maderoterapie můžeš nejen omlazovat tvář, ale celé tělo. Minimalizuješ vznik celulitidy i otoků v problematických partiích. Pokožka se rychle zpevní a pomerančová kůže vymizí. Zlepšíš si cirkulaci krve, nervový systém začne správně fungovat, a také můžeš pomoci pokožce produkovat více vitamínu E, který je elixírem mládí, tak i vlastní kolagen, který potřebuješ k tomu, aby byla pokožka pevná. Samozřejmě si u masáže také perfektně odpočineš. Rozhodně Ti nedovolí myslet na cokoli jiného než na probíhající masáž.

VYHNI SE MADEROTERAPII, POKUD…

Neměli by si ji dopřávat lidé, kteří mají trombózu, otoky nebo srdeční onemocnění, onemocnění lymfatického systému, křečové žíly nebo velmi citlivou kůži. Masáži by se neměly oddávat ani těhotné ženy nebo ženy, které kojí malé děti. Pokud nemáš jistotu, že je pro Tebe maderoterapie vhodná, konzultuj to se svým lékařem.

Miluji život a jsem požitkář, užívám si každou chviličku. Nebylo tomu tak vždy. Před lety jsem věřila na tvrdou práci a život plný starostí. Až vlastní (ne)zdraví zastavilo můj úprk za … už ani nevím čím. Jóga se mi stala lékem, mámením, posláním, profesí. Fascinuje mě moudrost a samoléčebné schopnosti, kterými jsme všichni vybaveni. Jóga mi do života přinesla zdraví i radost. Obličejová jóga mě zbavila pigmentových skvrn. Hormonální jóga napravila (ne)plodnost a vnesla mír do duše. Cvičení po těhotné maminky mi pomáhá zvládat změny vlastního těla. Svým klientům předávám pohybem radostnou energii, cestu k životnímu elánu, k uzdravení, k sebelásce. Vedu semináře, píšu články, točím videa, tvořím online kurzy... Jsem autorkou Učebnice Omlazujících technik. Hrdá jsem na výsledky výcviku 21 dní pro krásu, který v krátkém čase omlazuje tváře o několik let. Ráda se o své poznání podělím i s vámi. Více o mém příběhu si počtěte v Učebnici Omlazujících technik.

Získejte zprávu o novém článku jako první

Nechcete se připravit o novinky na mém blogu? Nechejte mi zde svůj e-mail a jakmile se zde objeví nový článek, pošlu vám na něj odkaz.