Reference

rozmazlování-omlazování s Káťou

0
přesně tolik mi dorazilo pochvalných zpráv k dnešnímu dni. Všem děkuji za veřejné sdílení zkušeností. Zpětné vazby mi potvrzují, že moje práce má smysl.

Odvážné ženy natočily video,

aby vám předaly své zkušenosti a nadšení

Položila jsem jim za vás otázky, na které vám ve videu odpovídají

"Když si ráno zacvičím, hned naskočí kontury. Ty účinky prostě cítím ihned."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Lucie Mašterová, (40+) www.jaknabakalarku.cz

"Mívala jsem vrásku mezi obočím. A teď už tam není. 🙂 Díííky"

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Lucie Malá Kubelková, jogínka, vášnivá, živoucí bohyně (30+)

"Je to spíš legrace než cvičení. A nejlepší je s dětmi. Mládí for ever. Je to prostě wow."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Marti Harvy (20+)
www.weddingfactory.cz

Dělí se s vámi o první úspěchy

Vyplnili dotazník zpětné vazby a prozradili 

Silný příběh Denisky, které
s uzdravením pleti pomohly omlazující techniky.

Na pleti řeším teď aktuálně hlavně jizvičky po rozsáhlé infekci, kterou jsem si prošla před čtyřmi lety a ještě do nedávná léčila bez použití jakýchkoliv farmak, protože jsem věděla, že tudy cesta nevede... Že má cesta je přes uzdravení duše, cesta k sebelásce, přes bylinky, esence, očistu a výživu těla... Dnes to vnímám jako obrovský dar.

Trápí mě vráska na čele mezi obočím a chtěla bych si celkově vylepšit svoji pleť. Na internetu jsem nenašla jasná pravidla, jak postupovat při cvičení, např. jestli začít od brady nebo od čela. Káťa mě zaujala v TV v Sama Doma. Potřebovala jsem poradit, jak začít, a Vaše cvičení, baňkování s tejpováním se mi líbilo nejvíce ze všech. Oceňuji od Káti jasná a přehledná pravidla. Z Káti vyzařuje čistá radost ze života. Jsem ráda, že nemusím nikam jezdit, mohu si zvolit svůj čas na cvičení, jsem v pohodlí domova. Je to prostě pecka. Moc děkuji a všem doporučuji.
Věrka 45
Kniha je super a zajímavě napsaná. Taky srozumitelně. A cvičení po nácviku nezabere skoro žádný čas. A tejpování přes noc také ne. Dělat se dá i při procházce. Fotky neposílám, v mých skoro sedmdesáti by to už byla spíš anti-reklama 🙂 , ale můžu jen doporučit. Je to spíš užitečná legrace než cvičení.
Regina 66
Jsem unešená objevem obličejové jógy a kniha toto jen podtrhla. Líbí se mi její snadná dostupnost na Káti stránkách a myslím, že v dnešní době je ekniha to pravé! Super nápad, super kniha.
Martina 35
Obličejová jóga mě oslovila, protože chci pozastavit věk. Cvičení je super, ale baňkování je ještě lepší. Ráno to moc nestíhám, tak cvičím a masíruji na etapy, pak večer u telky. Oceňuji doprovodné obrázky svalů, kostí. Za srozumitelné návody jsem fakt ráda. Jsem nadšená. Všem doporučuju.
Štěpánka 54
Káťu jsem objevila na FB. A jsem nadšená. Vše od Káti je komplexní a postupy jsou skvěle seřazené. DOPORUČUJU, zkuste něco jiného než jen krémy. Kurz je ucelený a systematicky seřazený. Cvičení s baňkováním má fakt výsledky.
Jiřina 48
Trápila mě spadnutá horní víčka. Na učebnici jsem natrefila náhodně, když jsem hledala na netu informace o facejoze. Kniha je boží. Nejvíce oceňuji jednostránku se všemi cviky. Jsem začátečnice a s učebnicí cvičím každý den a po každém cviku prostě vnímám, jak pleť regeneruje. Všem můžu jen doporučit.
Alena 39

ÚČASTNÍCI VÝCVIKU 21 DNÍ PRO KRÁSU
aneb modelace čela, očí, tváří, kontur krku sdílejí své zkušenosti

Pohodový a radostí naplněný den! ;o) Tento cvik mi udělal až tetelivou radost. Pomáhá mi pravděpodobně uvolnit ve tváři přesně to, co potřebuji. Alespoň z pocitů po odcvičení. S radostí hotovo. (o;
Marcela
Splněno, krásně mě hřeje v obličeji, kdo by to byl řekl, po takové chvilce. Super. Přidám si ještě rozehřátí těla jógou.
Martina
Splněno. Kateřino, ptáte se, zda pozoruji účinek cvičení a zda je vidět změnu. S každým dalším dnem cítím větší prokrvení procvičovaných částí obličeje. Vzhledem k tomu, že cviky z předchozích dnů již celkem zvládám, dám si na uši bezdrátová sluchátka a cvičím dle hlasového doprovodu z vašeho videa venku na terase. Když vychází nebo zapadá slunce, je to moc fajn. Vzhledem k mému věku 61 roků, bude asi chvilku trvat, než se na mé tváři projeví větší změny. Věřím, že při poctivém cvičení už to bude brzy znát. Hezký den Jiřina
Jiřina
Krásný den, bylinková koupel čeká na víkend, ale večer proběhla pleťová maska z okurky, radovala se i moje 7letá dcera, chválila si, jak má krásnou pleť :-)))) a pro jistotu dostal okurku na obličej i plyšový méďa. :-)))) Já se cítím taky výborně, cvičení i baňkování je super, obličej mám prokrvenější a subjektivně se cítím krásnější, mám radost z péče o sebe. 🙂
JanaJe mi 44 let, cítím se tak na 35, cvičení mi dělá dobře i na psychiku, je to moc prima, jsem ráda, že jsem se do programu přidala 😉
Děkuji oběma ženám za podporu. Dnes splněno, ale pokračuji každý den. Musím se podělit o čím dál tím menší výskyt popraskaných žilek a jasnějšího pohledu, který se mi tímto cvičením dostává. Děkuji a jsem ráda a potěšená, co jsem se naučila. Petra
Petra
Hotovo, objevuji svaly, které desítky let odpočívaly. A ty se teď diví. Díky za cvičení. Je to supr.
Diana

Napsali Kátě a dovolili zveřejnit

Kačka je super baba. Krásně vše nejdřív vysvětlila a pak se šlo na věc. Její rozcvička byla nenáročná, ale zábavná.Nejvíc však miluji noční tejpování. Tomu jsem fakt propadla a moje pleť i sebevědomí taky. Cítím se uvolněně a odpočatě, prostě mladší.
KateřinaZdravotní sestra
Tvůj kurz obličejové jógy byl pro mne velkou inspirací. Zároveň jsme se hodně zasmály, byla to skoro jóga smíchu a to bylo perfektní. Dnes jsem si všechno vyzkoušela i sama, neboť vím, že určitě tyhle cviky přidám do svých kurzů a budou se líbit. Děláš to s jemným humorem s trpělivostí a opravdu jsem se naučila mnoho. Skvělá lektorka. Něžná, ženská, svá. Budu se těšit na další setkání s tebou. Jo, a večer po kurzu se mi zdálo, že má procvičená tvář celá září a že se jí to moc líbilo a že je moc hezká. Uvidíme, co přinese pár týdnů procvičování.
Jana www.tancimzivotem.cz
Hodina jógy smiechu - Obavy a zvedavosť vystriedala úžasná atmosféra, ktorú Katka dokázala svojou pozitívnou energiou, prístupom, vedením a v neposlednom rade aj svojou krásou vytvoriť. Nedalo sa s ňou nespolupracovať, smiať a smiať sa až z toho bolela bránica a brucho. 🙂 Nebol jediný účastník jej hodiny, ktorý by neprebudil svoje malé dieťa v sebe a zabudol na bežné starosti. Po krátkom čase som mal pocit, že sa všetci poznáme a že máme k sebe blízko. Určite sa budem tešiť na ďalšie stretnutie s ňou ako s osobou, či na jej hodinu ak sa niekedy na nejakom festivale stretneme a jej hodinu si určite nenechám újsť.
Roman majitel marketingové agentury
S kamarádkou jsme byly z Tvé jógy smíchu úúúplně nadšené, bylo to úžasné a ta nádherná radostná energie je v nás stále... Já osobně to cítím tak, že byl můj život před a po józe smíchu 😀 Nevím, jak jinak to lépe popsat... Kači, děláš to skvěle, dávám 1000 bodů ze 100 😉 ... Moc jsme si to užily 😀
Kateřina Instruktorka jógy

Vzkazují vám

v komentářích Google, Youtube, Facebook Messenger

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ 

★ ★ ★ ★ ★

Viděli jsme se?
Bývám hostem v médiích

OMLAZUJÍCÍ TECHNIKY

12. 10. 2022 záznam živého vysílání v Show Jana Krause

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CO JSTE NEVIDĚLI (vystřihlé scény)

12. 10. 2022 záznam živého vysílání v Show Jana Krause

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

🌴Plážovníci: Obličejová a hormonální jóga
vs. podnikání z pláže

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Baňkování, Tejpování, Obličejová jóga
a kniha Omlazující techniky

11. 11. 2022 záznam živého vysílání v ČT Sama doma

HORMONÁLNÍ JÓGA, Příběh Káti,
Antistresové techniky

29. 5. 2020 záznam živého vysílání v ČT Sama doma

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

JAK NA PIGMENTOVÉ SKVRNY, POPRASKANÉ ŽILKY PŘÍRODNÍ CESTOU OBLIČEJOVÉ JÓGY A BAŇKOVÁNÍM

25. 1. 2020 záznam živého vysílání v ČT Sama doma

NEVĚDOMÉ NÁVYKY VE TVÁŘI, KTERÉ PŘIDÁVAJÍ ROKY

25. 10. 2019 záznam živého vysílání v ČT Sama doma

 CO TO JE OBLIČEJOVÁ JÓGA + CVIČÍME S DIVÁKY

28. 6. 2019 záznam živého vysílání v ČT Dobré ráno

Máte chuť se podělit o své zkušenosti i vy? 

Uděláte mi velikou radost, když se rozepíšete. Neváhejte přidat konstruktivní kritiku. Velice ráda projekt vylepšuji, ladím, rozmazluji tak, aby přinášel maximální užitek všem, kteří mají chuť vzít vitalitu a zdraví do vlastních rukou.

Těším se, až mi dorazí obrázek od vás, jak se mnou cvičíte