Ochutnej minitrénink obličejové jógy ještě dnes

Jóga mě omámila a mámí stále

Často vystupuji v televizi, mrkněte na záznam  živého vysílání České Televize

HORMONÁLNÍ JÓGA,

Příběh Káti, Antistresové techniky

29.5.2020 záznam živého vysílání  v ČT Sama Doma

JAK NA PIGMENTOVÉ SKVRNY, POPRASKANÉ ŽILKY PŘIRODNÍ

CESTOU OBLIČEJOVĚ JǑGY A BAŇKOVÁNÍM

25.1.2020 záznam živého vysílání v ČT Sama Doma

NEVĚDOMÉ NÁVYKY VE TVÁŘI, KTERÉ PŘIDÁVAJÍ ROKY

25.10.2019 záznam živého vysílání v ČT Sama Doma

 CO TO JE OBLIČEJOVÁ JÓGA + CVIČÍME S DIVÁKY         28.6.2019 záznam živého vysílání v ČT Dobré Ráno

Veselá lektorka jógy

Před lety jsem si slíbila, že všechno, co dělám, dělám tak, aby mi to přinášelo radost. Tímto předsevzetím se snažím řídit. Každou aktivitu (včetně povinností) se snažím dělat tak, aby mi přinášela radost.

Miluji pohyb, být v pohybu. Uvědomila jsem si, že pohyb nemusí být pouze “odměnou” po práci. Právě můj koníček, má vášeň, může být mojí hlavní náplní.

Józe se věnuji přes 10 let v roli cvičky, která si chodila čistit tělo i hlavu. Před lety jsem se zamilovala do obličejové jógy, která pomohla mé babičce rozpohybovat tváře po mozkové příhodě a mě zbavila pigmentových skvrn. Loni jsem propadla Hormonální jógové terapii, která uzdravila moje tělo. Letos jsem se nadchla pro smích bez důvodu, pro Jógu smíchu. Nyní jsem nadšená z přínosů antistresových technik a míru Hatha jógy.

Dnes už se hýbu od rána. Po probuzení se směju do zrcadla, s hormonální jógou vítám ráno, po snídani se jdu zpotit… Ano, pak i pracuji, ale s absolutně jinou energií. Celý den mě provází blažená spokojenost, že život je pro mě zábava. Vesmíru děkuji, že se z koníčka stal hlavní kůň. 

2019

Ve vysílání SamaDoma jsem si vysílání opravdu užila. Povídala jsem o nevědomých návycích, které nám přidávají věk do tváře i o emocích, které se do obličeje otiskují.

Pozvali mě do České televize, do Dobrého Rána. Mrkněte na záznam.

Připravuji a následně spouštím “I. československou 21denní výzvu pro krásu” ve spolupráci s kolegyní Mariou Pitoňak Zbojanovou, lektorkou obličejové jógy na Slovensku.

Až elektrizující je má zkušenost s vedením 50 lidí v meditaci smíchu. To se nedá popsat slovy.

Jupí, získala jsem certifikaci lektora jógy smíchu. Namasté, Culík.

Přiznala jsem si, že miluji pohyb a chci se mu věnovat naplno.

Natáčím podklady pro online kurz Obličejové jógy na Srí Lance. Pod vedením indického lektora si užívám jógu v chrámu.

2018

Jsem dojatá. Mé mladé vlasy už ani nevyčnívají. Užívám si, že je mohu nosit rozpuštěné bez obavy, že vykoukne místo, kde byla pleš. Cítím se po dlouhé době zdravě.

Se záchvatem smíchu jsem se zamilovala do jógy smíchu. První lekci jsem absolvovala u Lucky, Culík.

Absolvovala jsem 1. kurz hormonální jogové terapie pod vedením úžasné lektorky, profesionálky Šárky Simonidesové. Věřím, že mi praktikování uzdraví tělo i duši.

Šok. Na několika místech hlavy nemám vlasy. Odmítám pokračovat v hormonální léčbě. Tímto rozhodnutím jsem nad sebou podepsala ortel a přijala, že nebudu mít děti.

Nastupuji na hormonální léčbu s vírou, že mé tělo uzdraví natolik, abych byla schopná přivést na svět miminko.

2017

Moje babička prodělala mozkovou příhodu, po které má část obličeje znecitlivělou, povadlou. Praktikuje denně obličejovou jógu a jsou znatelné výsledky. Jsem z její vůle nadšená.

Slunné Řecko se stalo místem, kde jsem vedla kurz Obličejové jógy.

Panenské Filipíny jsem navštívila díky organizaci přítele “Cestuj s Petrem”. Pro jeho klienty jsem vedla ranní jógu. S výhledem na moře jsme zdravili slunce.

2016

Nadchla jsem se pro obličejovou jógu, díky které mi zmizely pigmentové skvrny na obličeji. Po 4letém boji jsem zjistila, že účinnější než laiser je pravidelné "ksichtění". Obličejová jóga vypne pleť i mysl. Je pro mě skvělou relaxací od náročného projektu nadacnik.cz.

2013 - 2014

Slavím, jsem lektorkou smyslného tance Port de Bras. Užívám si poslech vážné hudby, která mé tělo roztančí.

dříve

Miluji pohyb, denně cvičím. Velikou inspirací je mi moje maminka, která přes 25 let vede lekce aerobiku, port de bras, jógy, kalanetiky. Se svými klientkami vymýšlí úžasné věci, jako jsou například živé mandaly.