DERMAROLLER ANEB DOMÁCÍ MEZOTERAPIE

Trápí Tě v obličeji jizvičky, strie, zůstatky po akné, jemné vrásky, rozšířené póry nebo je pokožka mdlá, povadlá? Pak je domácí mezoterapie pro Tebe rychlou cestou ke změně. Donedávna byla mezoterapie dostupná jen na klinikách nebo v kosmetických salónech, kde k poranění pokožky přidávají aplikaci kyselin. To už jsi určitě slyšela.

Mezoterapie vychází z faktu, že poraněná tkáň se regeneruje, obnovuje rychleji. Obnova pleti by za normálních podmínek trvala 28+ dní, v závislosti na vitalitě našeho organismu. S využitím mezoterapie se regenerace zkrátí na 7+ dní. Nyní si šetrnou mezoterapii můžeš dopřát i Ty z bezpečí svého domova.

Dermaroller je malý ruční váleček, který je vyrobený speciálně pro domácí omlazení obličeje. Na sobě má na 540 mikrojehliček, které jsou vyrobené z lékařské oceli nebo titanu. Délka jehliček se liší od 0,2 do 2 cm. Čím delší jehličky, tím hlubší zásah do pokožky. Jestli budeš dermaroller teprve zkoušet, vyplatí se sáhnout po menších jehličkách.

Nejdříve to bude malinko štípat, ale po několika použitích si zvykneš, štípání vymizí.

Účinky stojí za to.

ÚČINKY DERMAROLLERU

 • Přejížděním válečku po tváři vznikají v pokožce miniaturní vpichy.
 • Výjimečně se může ukázat i drobná kapička krve.
 • Samoregulační procesy těla jsou nastavené tak, že poškozené tkáně regenerují rychleji.
 • Pokožka se zpevní, oživí.
 • Vymizí jizvičky, strie.
 • Stáhnou se póry.
 • Zvýší se produkce kolagenu, elastanu.
 • Ztratí se jemné vrásky.
 • Zásadně se zvýší okysličení pleti.

Některé kosmetické firmy prezentují, že díky vpichu se do hlubších vrstev dostanou „účinné“ látky, ale na to bych však nesázela. Pokud budeš dermaroller používat pravidelně, pokožka se stane mladistvou, zdravější, pevnější a silnější.

VYHNI SE DERMAROLLERU, POKUD…

Váleček by se neměl používat v případě, že trpíš na podrážděnou pleť nebo máš bradavice, máš na pleti otevřené rány, akné, dermatitidu a jiné onemocnění kůže nebo horečnaté stavy.

JAK DERMAROLLER POUŽÍVAT?

 • Je to velmi snadné.
 • Je vhodné dermaroller používat po koupeli a vyčištění pleti po náročném dni. Aplikuje se večer na vyčištěnou pokožku.
 • Dezinfikovat váleček.
 • Nejdřív jehličky používej pouze jednou nebo dvakrát týdně, postupně můžeš navyšovat frekvenci.
 • Válečkem jezdíš po obličeji, nejdříve čelo, poté tváře, brada, krk, dekolt.
 • Po aplikaci pleť zčervená a bude citlivá na dotek. Ráno budeš vypadat svěží.
 • Kdo to má rád, může po praxi aplikovat výživné látky, ideálně bio, ideálně jedlé. Vše chemické by mohlo pálit a poraněnou pokožku dráždit.
 • Ihned po dokončení opět dezinfikuj váleček.

Dermaroller bys neměla nikomu půjčovat. Jedná se o velmi intimní věc, kterou je třeba mít vlastní jako zubní kartáček. Navíc ho budeš muset pravidelně měnit, protože používáním se otupí jehličky. Není vhodný pouze na obličej, ale hodí se i na tělo, kde máte drobné jizvy i strie. Domácí mezoterapie, dermaroller, se hodí hlavně ženám, které často chodí do společnosti. Už nebudeš plánovat omlazující proceduru u kosmetičky, protože si snadno a bezpečně i levně poradíš sama.

Videonávody a další omlazující techniky najdeš v Klubu Žen bez vrásek, nebo si můžeš dopřát tištěnou knihu Omlazující techniky pro zdravou pleť bez vrásek.

Miluji život a jsem požitkář, užívám si každou chviličku. Nebylo tomu tak vždy. Před lety jsem věřila na tvrdou práci a život plný starostí. Až vlastní (ne)zdraví zastavilo můj úprk za … už ani nevím čím. Jóga se mi stala lékem, mámením, posláním, profesí. Fascinuje mě moudrost a samoléčebné schopnosti, kterými jsme všichni vybaveni. Jóga mi do života přinesla zdraví i radost. Obličejová jóga mě zbavila pigmentových skvrn. Hormonální jóga napravila (ne)plodnost a vnesla mír do duše. Cvičení po těhotné maminky mi pomáhá zvládat změny vlastního těla. Svým klientům předávám pohybem radostnou energii, cestu k životnímu elánu, k uzdravení, k sebelásce. Vedu semináře, píšu články, točím videa, tvořím online kurzy... Jsem autorkou Učebnice Omlazujících technik. Hrdá jsem na výsledky výcviku 21 dní pro krásu, který v krátkém čase omlazuje tváře o několik let. Ráda se o své poznání podělím i s vámi. Více o mém příběhu si počtěte v Učebnici Omlazujících technik.

Získejte zprávu o novém článku jako první

Nechcete se připravit o novinky na mém blogu? Nechejte mi zde svůj e-mail a jakmile se zde objeví nový článek, pošlu vám na něj odkaz.