Objednávka
učebnice obličejové jógy

  • ANO
    Objednávám elektronickou UČEBNICI OBLIČEJOVÉ JÓGY v původní hodnotě 1209 Kč. Vím, že musím vložit slevový kód pro získání zvýhodněné ceny.
  • ANO
    Vím, že UČEBNICI obdržím v elektronickém formátu, PDF, na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky. Jedině tak můžu začít cvičit hned.
  • ANO
    Vím, že v UČEBNICI dostanu ucelené a detailní informace o tom, jak cvičit OMLAZUJÍCÍ SESTAVU, dočtu se jaké NEVĚDOMÉ NÁVYKY přidávají roky do tváře, dozvím se o MASÁŽÍCH, které zvyšují účinky cvičení. Navíc získám jednostránku celé sestavy v obrázcích, pro denní cvičení u zrcadla. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi informace z učebnice k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do cvičení.

Pokud neucítíte na své tváři účinek ihned po odcvičení cviků omlazující sestavy nebo v UČEBNICI prostě neuvidíte její hodnotu, napište mi. Pokud to bude do max. 14 dní od nákupu, tak vám vrátím peníze bez zbytečného vyptávání.

Co o učebnici říkají 

Učebnice mě provází téměř každý den a přináší mi hodně radosti. Samotné cvičení dle návodů je skvělé. Pomáhají mi grafická znázornění, které svaly pracují nebo naopak odpočívají. Moje pleť po pár měsících cvičení vypadá skvěle. Proto beru učebnici všude sebou. Cvičení je návykové.
Dráža, 50+
Děláš to s jemným humorem s trpělivostí a opravdu jsem se díky učebnici naučila mnoho. Skvělá lektorka i spisovatelka. Něžná, ženská, svá. Večer po cvičení se mi zdá, že má procvičená tvář celá září a že se jí to moc líbí a že je moc hezká. Uvidíme, co přinese pár týdnů procvičování.
Kateřina, 40+
Kačka je super baba a její práce taky. V učebnici krásně vše nejdřív vysvětlí a pak se jde na věc. Člověk má k ruce fotky i obrázky, které svaly pracují. Je to skvělá pomůcka, jak cvičit sama doma. Je to sice cvičení, ale hlavně zábava. Vždy se po cvičení cítím uvolněně a odpočatě.
Kateřina, 30+

Vyplňte svou objednávku
a dopřejte si UČEBNICI

Zadejte slevový kód