Jsem vděčná, že vám mohu pomoci najít nejkratší cestu k ovládnutí zdravých cest k omlazení vaší pleti.

Nedělejte ze své pleti pokusného králíka

Dopřejte si účinný, komplexní omlazující recept právě pro vaši pleť.

Individuální diagnostika pleti

Dopřejte si individuální diagnostiku pleti. Prozradí vám ověřené techniky, které zajistí mladistvou a zdravou pleť právě vám. Na míru vybrané řešení v mžiku prokrví tvář, účinně podpoří vitalitu a symetrii obličeje pár snadnými triky.

Znáte ten pocit, když chcete své pleti dopřát péči, ale tápete, čím, kde, jakou technikou začít?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jsou to ty chvíle, kdy konečně máme chuť a čas něco udělat pro svoji pleť. Otevřeme Facebook, YouTube, Instagram a hledáme video-ukázky zdravých omlazujících technik. ALE KTERÁ OMLAZUJÍCÍ TECHNIKA je ta pravá právě pro NÁS? Kde začít? Strávíme nad mobilem 20 minut, ale vlastně jsme pleť nestihly prokrvit. Druhý den – znova stejný průběh. Třetí den nás čas ztracený hledáním otráví...

Je to frustrující pocit, který nám způsobuje, že:

 • Jsme podrážděné, smutné a ve stresu.
 • Nemáme na konci dne pocit harmonie, spokojenosti.
 • Cítíme se demotivované a nenaplněné.
 • Propadáme sebe-destruktivním pocitům a myšlenkám.

... demotivované nebudujeme vitalitu, která udržuje mládí

Ale, co kdyby...

existoval KOMPLEXNÍ, jednoduchý RECEPT, jak ROZZÁŘIT právě VAŠI PLEŤ?

Cítíte tu změnu?

ÚLEVA & ŘEŠENÍ NA MÍRU & CESTA K VITALITĚ JE TADY!

Je libo expresní řešení

pro konkrétní partii?

Čelo hladké jak dětská prdelka

Krk štíhlý jako labuť
 
Vějířky a přepadlá víčka NEJSOU
 
Rty plné jak Pamely podprsenka
 
Líčka kulatá jak jablíčka
 
Kontury ostré jak břitva
 

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ 

★ ★ ★ ★ ★

Komplexní cestu k omlazení vaší pleti na míru vám poskytne Individuální diagnostika

Prozradím vám, kdy a jak cvičit, aby výsledky byly maximální a vy jich dosáhli i při svém vytížení.

Jaké zjištění DIAGNOSTIKOU získáte? 

 • doporučení, které partie cvičit, aby efekt byl maximální
 • které body masírovat, abyste posílili oslabené orgány
 • prozradím vám, na jaké nevědomé návyky se zaměřit, aby vrásky mizely i bez cvičení
 • vyberu nejefektivnější omlazující techniky vám na míru
 • které orgány máte v těle oslabené a jak je vyživit
 • vytvořím vám grafický náhled do budoucnosti (+30 let)
 • co která vráska znamená, se kterým orgánem souvisí
 • navrhnu vám účinná řešení pro revitalizaci organismu a tím i pleti
 • srozumitelné a jasné kroky k vašemu mladšímu já

S radostí pro vás diagnostiku zpracuji

Mrkněte na záznam živého vysílání SAMA DOMA, kde jsem 11.11. 2022 obličejovou jógou a dalšími zdravými omlazujícími technikami pobavila republiku.

Opírám se o biomechaniku, biodynamiku našeho těla, kraniosakrální rytmus organismu, východní učení od tradiční čínské medicíny po léčivé styly jógy. Učím se od mistrů v jejich kolébkách. Svým klientům jejich učení předávám v Čechách i v zahraničí. Fascinuje mě moudrost a samoléčebné (omlazující) schopnosti, kterými jsme všichni vybaveni. Pohybem klientům předávám radostnou energii, cestu k životnímu elánu, k uzdravení (omlazení), k sebelásce. Ráda si vezmu do parády i vás. Profesionální zpracování diagnostiky na všech rovinách mě naplňuje.

KOLIK INDIVIDUÁLNÍ DIAGNOSTIKA STOJÍ? 

Protože cítím silné volání intenzivněji podporovat ženy v péči o sebe, rozhodla jsem se vykašlat na běžnou cenu. Chci od vás jen 50 % z běžné ceny, který zdaleka nepokryje čas, který nad zpracováním diagnostiky strávím. 

Cena je běžně 1.650 Kč

Nyní ale probíhá akce:

vložte slevový kód "VDECNOST50" pro 50% slevu.
Získáte diagnostiku za

825,-

Objednávka

Individuální diagnostiky pleti

Využijte slevový kód: VDECNOST50

Diagnostika mi opravdu vyrazila dech. Četla jsem výsledek a jen přikyvovala a usmívala se nad textem. Ještě teď se divím, jak jsi to všechno mohla vyčíst z fotky. Moc děkuji za srozumitelné kroky, co mám dělat. Vyzkoušela jsem a už teď cítím, že se něco děje. Prostě perfektní.
Jana, tancimzivotem.cz
Ještě teď jsem nadšená kolik jsem se toho o sobě z diagnostiky dozvěděla. Některá z doporučení jsem zařadila a nesou ovoce. Ještě jednou díky.
Kateřina, zdravotní sestra a instruktorka jógy
Nejdřív jsem byl dost skeptický, ale šel jsem do toho. Výsledek, který jsem obdržel mě opravdu dodal energii začít něco dělat už teď.
Tibor, instruktor jógy smíchu
Kniha je super a zajímavě napsaná. Taky srozumitelně. A cvičení po nácviku nezabere skoro žádný čas. Dělat se dá i při procházce. Fotky neposílám, v mých skoro sedmdesáti by to už byla spíš anti-reklama 🙂 , ale můžu jen doporučit. Je to spíš užitečná legrace než cvičení.
Regina 66
Obličejová jóga mě oslovila, protože chci pozastavit věk. Cvičení je super. Ráno to moc nestíhám, tak cvičím na etapy, pak večer u telky. Oceňuji doprovodné obrázky svalů, kostí. Za srozumitelné návody jsem fakt ráda. Jsem nadšená. Všem doporučuju.
Štěpánka 54
Káťu jsem objevila na FB. A jsem nadšená. Vše od Káti je komplexní a postupy jsou skvěle seřazené. DOPORUČUJU, zkuste něco jiného než jen krémy. Kurz je ucelený a systematicky seřazený. Cvičení má fakt výsledky.
Jiřina 48

Časté otázky & odpovědi

Jak to funguje?

Po zaplacení vám dorazí na e-mail pokyny, ať mi pošlete pár slov o sobě a aktuální fotografii.

Kdy diagnostiku obdržím?

Do 14 pracovních dní od dodání vašich podkladů podle pokynů, které dorazí po platbě.

Jak to funguje, že vrásky zmizí?

Ty, které už jsou, se vyplní zpevněnými svaly. Je to stejné, jako když mladí muži jsou drobní a přejí si nabrat tzv. hmotu (svaly), zvětšit se. Obličejová jóga intenzivně posiluje všechny svalové partie tak, aby svaly zvedly ochablé tváře, vyplnily prohlubně horních víček, rozvolnily tzv. fascie (srůsty vláknových pouzder, které se za roky bez pohybu na mimických svalech vytvořily). Ony fascie časem srůstají a tím tvoří mezi sebou prohlubně = vrásky. Dají se však cvičením rozvolnit, rozmasírovat, tak efektivně, že zmizí. Abychom výsledky udrželi, musíme cvičit preventivně dál.

Nejsem moc stará? Není to pro mladší?

Nikdy není pozdě díky úžasnému faktu, který nám hraje do karet. Až dokonce života si naše tělo uchovává elasticitu měkkých tkání. Tkáně doslova usychají kvůli deformacím a vnitřním tenzím. Ale když začneme cvičit a s tkáněmi pohybovat, jako bychom zalévaly vyschlý záhon. Měknou, regenerují, obnovují se všechny vrstvy tkání. Aktivuje se i funkce orgánů, které s danými partiemi souvisejí. Probudí se celkové uzdravení. Vitalita úzce souvisí s krásou. I zralá žena si zaslouží vypadat o 5–10 let mladší.

Dá se cvičit s dětmi?

Ano, děti jsou skvělí společníci. Cviky obličejové jógy je skutečně baví. Sami uvidíte, že jejich tváře se odkáží dostat do pozic mnohem snadněji než ty naše. Cvičení obličejové jógy se může stát skvělou zábavou pro celou rodinu. Benefitem vám bude hladká, rozzářená pleť. A dětem se bude snadněji artikulovat.

Co budu potřebovat?

Dodat mi podklady, o které vás požádám ihned po platbě: Vyplnit krátký dotazník a přiložit 1 aktuální fotografii obličeje bez nalíčení.

Jak často je nutné cvičit, aby přišly výsledky?

Každý má jiné očekávání i představu o výsledku, proto jsem vypracovala tréninkové plány, které k výsledkům pomohou.

Nejsem na to moc mladá?

Možná vás to překvapí, ale nejste. I mladý člověk okolo 20 let může mít takové deformace a mnoho asymetrických prvků pokožky, které ovlivňují pro naše oko "krásu" a jsou příčinou kožních onemocnění i alergií, pigmentací, které nás mohou potkat v pokročilejším věku. Pokud aktuálně žádné neduhy v zrcadle nevidíte, pak je Obličejová jóga skvělou prevencí, aby tento stav zůstal co nejdéle.

Co potřebuji?

Nepotřebujete NIC než váš čas. Je skvělé, když máte možnost si pro cvičení vytvořit soukromí, bezpečné prostředí, ve kterém se nebudete bát, že vás někdo přistihne. Je normální, že se na začátku za grimasy stydíme.

Mám ochablý obličej ze zdravotních důvodů, mohu dostat slevu?

Standardně dáváme 50% slevu všem, kteří mají zdravotní omezení, avšak v této akci je sleva 50 % pro všechny.