POTŘEBUJETE MÍT VITALITU SVÉ PLETI VE SVÝCH RUKOU? 

POMOCÍ OMLAZUJÍCÍCH TECHNIK SI PLEŤ ROZZÁŘÍTE KDYKOLIV SE VÁM ZACHCE

BEZ ZÁVISLOSTI NA ESTETICKÉ CHIRURGII, PŘÍSTROJÍCH, KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍCH NEBO PŘÍPRAVCÍCH

ZAPNĚTE SI ZVUK VE VIDEU A VYČKEJTE, NEŽ SE VIDEO NAČTE

Zastavte se.

Znáte ten pocit, 

kdy si přejeme jen chvilku pro sebe?

Celý rok si stále dokola slibujeme, že už zítra si dopřejeme rozmazlování, hýčkání, chvilku pro sebe. Ale další den stále stejný kolotoč. Stále má někdo nebo něco přednost.  

Je to pro nás frustrující pocit, který nám způsobuje, že:

  • Jsme podrážděné, smutné a ve stresu.
  • Nemáme na konci dne pocit harmonie, spokojenosti.
  • Cítíme se demotivované a nenaplněné.
  •  Vidíme, jak naše pleť chřadne.

Čas letí, roky plynou... a tak se děje, že nebudujeme vitalitu.

Jak spokojená jste s vlastní pletí právě teď?

Jak chcete vypadat za 5, 10, 15 let? 

Co kdyby...

existoval způsob, jak ROZJASNIT PLEŤ kdykoliv jednoduchými cviky?

Cítíte tu změnu?

ENDORFINY & VITALITA JSOU TADY!

Přestaňte odkládat sama sebe na druhou kolej

Zjistěte, jak kdykoliv během 1 minuty rozzářit svou pleť

MiniTrénink Obličejové jógy

Dopřejte si 3 dny účinných tréninků. Zažijte na vlastní kůži, jaké to je cvičit podle VÝCVIKU 21 dní pro krásu. Prozradí vám ověřené techniky, které zajistí mladistvou a zdravou pleť i vám. MINI TRÉNINK OBLIČEJOVÉ JÓGY v mžiku prokrví tvář, účinně podpoří vitalitu a symetrii obličeje pár snadnými cviky.

Za kolik? 

Za cenu 1 séra na oční okolí. Investice 269,- vám přinese přístupy k 3 plnohodnotným tréninkům z Výcviku 21 dní pro krásu. Naučíte se, jak kdykoli během 1 minuty rozzářit pleť.  

Možnost naskočit do MINI TRÉNINKU

končí za

Jak MINI TRÉNINK funguje? 

Laskyplná ranní připomínka

Každé ráno (3 dny po sobě) vám na e-mailu přistane láskyplná připomínka s přístupem do tréninku.

Pro akční i lenochy

Je na vás, jaký tréninkový plán si vyberete. Jen vy víte, jaké si přejete výsledky. Sami si vyberete místo i čas, kdy si trénink odcvičíte.

Kdykoli a kdekoli

Chci vás podpořit a motivovat. Akceschopnost přináší výsledky. Aktivní tělo i tvář zůstávají vitální a zdravé navzdory kalendáři.

3 dny legrace a jako bonus
vitální, zdravá, zářivá pleť

Čelo hladké jak dětská prdelka

Krk štíhlý jak žirafa
 
Vějířky a přepadlá víčka NEJSOU
 
Rty plné jak Pamely podprsenka
 
Tváře kulaté jak jablíčka
 
Kontury ostré jak břitva
 

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ 

★ ★ ★ ★ ★

Pro koho?

čím dříve začnete cvičit a odpočívat, tím lepší ovoce v pokročilém věku sklidíte

je na vás, jaký tréninkový plán si vyberete. Jen vy víte, jaké si přejete výsledky

aktivní tělo i tvář zůstávají vitální a zdravé navzdory kalendáři 

Jak se jim s námi cvičilo?

Prostě pecka. S děvčaty jsem byla stále v kontaktu, doptávala se a ony byly vždy tak milé a radily mi, abych cviky prováděla správně. Manžel si už po 10 dnech všiml, že se něco děje. Za 3 týdny cvičení mi lichotil kdekdo. Prokračuju, jsem absolutně nadšená.
Jana, tancimzivotem.cz
Fakt účinné. Dělala jsem si denně fotky, abych viděla změny. Výsledky mi hodně zvedly sebevědomí. Přesně to, jsem potřebovala. Ráda se teď dívám do zrcadla. Užívám si, že vidím mladší já.
Kateřina, instruktorka jógy
Káťa i Maruška učí skvěle. Já si užívám, že jsem se zbavil pytlů pod očima, který mi přinesly roky práce v noci. Cítím se líp a sebejistěji. Cvičím dál, protože mě to baví. Už né podle videí, ale třeba v autě a někdy i na ulici. 😀
Tibor, instruktor jógy smíchu

Časté otázky & odpovědi

Kolik času si mám na Výzvu denně vyhradit?

Tvoříme návyk, proto bude čas narůstat. Začneme na 5 minutách a končit budeme na 10 minutách 3. den tréninku.

Jak se aktivuje můj přístup?

Ihned po připsání vašich prostředků na náš účet.

Co když v průběhu 3 dní vynechám?

Nic se neděje. Pokud vynecháte 1 den, další den si zacvičíte 2x. Pokud budete muset dát prioritu jinam a vynecháte více dní za sebou, máte možnost začít znovu od začátku, abyste si vytvořili návyk. Nemáte-li zájem o vytvoření návyku, jde vám o rychlé výsledky, pak je odpověď stejná. Naše tělo i tvář ocení a přinese nám výsledky při pravidelné denní aktivitě na 5 minut než jednou za čas na 5 hodin.

Dá se cvičit s dětmi?

Ano, děti jsou skvělí společníci. Cviky obličejové jógy je skutečně baví. Sami uvidíte, že jejich tváře se dokáží dostat do pozic mnohem snadněji než ty naše. Cvičení obličejové jógy se může stát skvělou zábavou pro celou rodinu. Benefitem vám bude hladká, rozzářená pleť. A dětem se bude snadněji artikulovat.

Nejsem na to moc mladá?

Možná vás to překvapí, ale nejste. I mladý člověk okolo 20 let může mít jeho stav pokožky takové deformace a mnoho asymetrických prvků, které ovlivňují pro naše oko "krásu" a jsou příčinou kožních onemocnění i alergií, pigmentací, které nás mohou potkat v pokročilejším věku. Pokud aktuálně žádné neduhy v zrcadle nevidíte, pak je Obličejová jóga skvělou prevencí, aby tento stav zůstal co nejdéle.

Pro koho není cvičení vhodné právě teď?

Pro všechny, kteří trpí akutním kožním onemocněním, zánětlivým onemocněním obličejových nervů, nemocí lymfatického systému, onemocněním ORL v akutní fázi, neurologickými a duševními poruchami. Nevhodné je cvičení při zahojených ranách na obličeji, krku, dekoltu. Dříve než 6 měsíců od zákroku plastické, estetické chirurgie.

Mohu věnovat jako DAR?

Ano, MiniTrénink obličejové jógy můžete věnovat osobě, na které vám záleží. V takovém případě mi před nákupem napište e-mail na katerina@jogamaniak.cz. Vytvořím vám poukaz a zajistím, aby přístupy byly aktivovány až ve chvíli, kdy váš obdarovaný bude chtít začít cvičit.

Co potřebuji?

Nepotřebujete NIC než váš čas. Je skvělé, když máte možnost si pro cvičení vytvořit soukromí, bezpečné prostředí, ve kterém se nebudete bát, že vás někdo přistihne. Je normální, že se na začátku za grimasy stydíme. Též je nutné včas uhradit platbu.

Jak to funguje, že vrásky zmizí?

Ty, které už jsou, se vyplní zpevněnými svaly. Je to stejné, jako když mladí muži jsou drobní a přejí si nabrat tzv. hmotu (svaly), zvětšit se. Obličejová jóga intenzivně posiluje všechny svalové partie tak, aby svaly zvedly ochablé tváře, vyplnily prohlubně horních víček, rozvolnily tzv. fascie (srůsty vlákovných pouzer, které se za roky bez pohybu na mimických svalech vytvořily). Ony fascie časem srůstají a tím tvoří mezi sebou prohlubně = vrásky. Dají se však cvičením rozvolnit, rozmasírovat tak efektivně, že zmizí. Abychom výsledky udrželi, musíme cvičit preventivně dál.

Nejsem moc stará? Není to pro mladší?

Nikdy není pozdě díky úžasnému faktu, který nám hraje do karet. Až dokonce života si naše tělo uchovává elasticitu měkkých tkání. Tkáně doslova usychají kvůli deformacím a vnitřním tenzím. Ale když začneme cvičit a s tkáněmi pohybovat, jako bychom zalévaly vyschlý záhon. Měknou, regenerují, obnovují se všechny vrstvy tkání. Aktivuje se i funkce orgánů, které s danými partiemi souvisejí. Probudí se celkové uzdravení. Vitalita úzce souvisí s krásou. I zralá žena si zaslouží vypadat o 5–10 let mladší.