Objednávka

 • ANO
  Objednávám elektronický, online MINI TRÉNINK Obličejové jógy, aneb 3 dny z VÝCVIKU "21 DNÍ PRO KRÁSU" v hodnotě 222 Kč včetně DPH. V MINI TRÉNINKU na vlastní kůži ochutnám, jaké to je ve Výcviku. MINI TRÉNINK mi dopřeje intenzivní prokrvení a regeneraci obličejových svalů a tím dostát mladistvějšího vzhledu ve všech partiích.
 • ANO
  Vím, že obdržím přístupy do emailové schránky ihned, jak budou připsány prostředky na účtě Jogamaniak.cz
 • ANO
  Vím, že každý den, po dobu 3 dní, na můj e-mail dorazí odkaz na další videotrénink, který obsahuje cviky z předešlých dní a nový cvik pro daný den.
 • ANO
  Vím, že přístup k jednotlivým tréninkům MINI TRÉNINKU budu dostávat den po dni. Každý den získám aktuální videotrénink i detailní informace o tom, jak mám správně cvičit nový cvik. Vím, že získám každý den radu, díky které mohu zvýšit účinky cvičení. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane a aby mi informace z MINI TRÉNINKU k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do cvičení a následovat všechny tréninky.
 • ANO
  Vím, že budu mít přístup k MINI TRÉNINKU na omezenou dobu 7 dní. Během kterých budu trénovat podle videí.

Pokud neucítíte na své tváři účinek ihned po odcvičení prvního tréninku ve výcviku "21 DNÍ PRO KRÁSU", prostě neuvidíte jeho hodnotu, napište mi. Vrátím vám peníze, a to bez zbytečného vyptávání. 

Co o výcviku

"21 dní pro krásu" říkají:

Jana

50+
Tvůj výcvik obličejové jógy byl pro mne velkou inspirací.Cvičím opravdu denně a výsledky, které vidím nejenom já jsou prostě úžasné. Čas od času si procházím výcvik znovu, je to opravdu intenzivní. Díky, že jsi.

Kateřina

40+
Děláš to s jemným humorem s trpělivostí a opravdu jsem se naučila mnoho. Výcvik je absolutně super. Intenzivní cvičení mé tváři přineslo výsledky, které jsem ani nečekala. Jsi skvělá lektorka. Něžná, ženská, svá.

Kateřina

30+
Kačka je super baba. Ve výcviku krásně vše nejdřív vysvětlí, pak s námi odcvičí a ještě zdůrazní v textu přínosy. A ty boží citáty a bonusy. Co se týče cvičení, tak rozcvička je opravdu zábavná. Celý výcvik byl moc fajn. Nejvíc jsem vděčná, že po 21 dnech jsem si skutečně dokázala vytvořit návyk, cvičit obličejem denně. Dřív nevěřila, že to dokážu udržet. Díky videím z výcviku jsem to zvládla hravě.

Vyplňte svou objednávku

10 % z vašeho nákupu jde na pomáhající organizaci Nadačník

Možnost naskočit do MINI TRÉNINKU

končí za