Zadejte kód VIP1000 pro slevu 1000 Kč

Speciální nabídka platí pouze dnes do půlnoci

Objednávka programu Anti-age Mastery

Co právě teď získáte?

"Děkuji za vaši důvěru. Pokud ještě tápete, nemusíte dělat finální rozhodnutí hned teď, stačí jen dnes dokončit a zaplatit objednávku a poté máte prvních 14 dní na vyzkoušenou. Jednoduše si vše vyzkoušíte a osaháte… a teprve až pak můžete udělat konečné rozhodnutí."

Katka Dolenská

Zakladatelka Anti-age summitu a projektu Jogamaniak

Nyní vyplňte svou objednávku

Pro koho je balík Anti-age Mastery na míru sestaven:

1. skupina žen

První skupinou jsou ženy, které jsou ve věku kolem 30 let, kterým se začínají objevovat první známky stárnutí. Pleť ztrácí svou elasticitu a začínají se objevovat první vrásky. Těm z vás chci ukázat, jak si udržet mladistvou pleť, zastavit proces stárnutí – a to bez toho, abyste kdy musely počítat přibývající vrásky na čele nebo okolo očí.

2. skupina žen

Druhou skupinou jsou ženy, které jsou zralejší. Tedy ve věku 40–70 let, které by si přály navrátit své pleti mladistvost, vitalitu a krásu. Vyřešit problémy se ztrátou pevnosti pleti, hydratovaností, pigmentacemi, ztrátou objemu, či problémy s citlivostí pleti.

Pokud jste tedy v jedné z těchto skupin, tak věnujte dalším řádkům zvýšenou pozornost.

Pojďme se společně podívat, co všechno balík obsahuje:

Výcvik "21 dní pro krásu"

Běžná cena: 13.444 Kč

Jaké změny pocítíte a uvidíte v zrcadle?

  • Štíhlý a dlouhý krk.
  • Zmenší se dvojitá brada.
  • Vráska mezi obočím oslábne.
  • Pevné kontury lícních kostí.
  • Za 3 týdny omládnete o 3 roky.
  • Zamilujete se do účinků omlazujících technik.
  • A co vějířky či přepadlá víčka? Ty už pro vás budou minulostí. 

Jako první v balíku najdete můj program 21 dní pro krásu. Je to speciální třítýdenní program, který v mžiku rozzáří tvář, účinně podpoří vitalitu a symetrii obličeje a pomůže vám v kompletní 3D modelaci čela, očí, lící, kontur a krku. Proč právě 21 dnů? Protože to je přesně doba, po které jste schopní vybudovat si nové návyky pro krásu. Obsahuje 21 účinných cviků na každý den. Ukážeme vám, jaké svalové partie mají pracovat. Zdůrazníme estetické přínosy při pravidelném praktikování. Každé ráno vám pošleme na mail nové video se cvičením. Za 21 dní se svalstvo obličeje zpevní a tím se omladí vaše tvář. Změny uvidíte vy i vaše okolí. Program je extrémně silný v tom, že vám pomůže překonat kritické období prvních týdnů.

 

Vedlejší účinky programu:

Ostatní vám budou denně říkat: "Ty jo, tobě to sluší, vypadáš fakt skvěle, jaký je tvůj tajný recept!"... nebo “Ty jo, ty vypadáš nějak jinak, co je na tobě nového?”

Co o programu řekli ostatní:

"Je to fakt účinné. Dělala jsem si denně fotky, abych viděla změny. Výsledky mi hodně zvedly sebevědomí. Přesně to, jsem potřebovala. Ráda se teď dívám do zrcadla. Užívám si, že vidím mladší já." Jana z projektu tancimzivotem.cz nám napsala: "Manžel si už po 10 dnech všiml, že se něco děje. Za 3 týdny cvičení mi lichotil kdekdo. Pokračuji, jsem absolutně nadšená”
Kateřinainstruktorka jógy

Lymfatická masáž fasciálními baňkami

Běžná cena: 2.689 Kč

Vedlejší účinky programu:

Bankování pleti je tak moc příjemné, že brzy začíná být návykové.

Druhou součástí balíku je online kurz "Lymfatická masáž fasciálními baňkami". Vy teď už víte, že baňkování je revoluční způsob, jak dosáhnout vitální, zdravé a zářivé pleti z pohodlí vašeho domova. Lymfatická masáž baňkami pomáhá zrychlit regeneraci pokožky, odstranit toxiny, tuk a další nečistoty, což povede k rozzáření pleti. Kurz je určen tak, aby se účastníci cítili krásně a sebevědomě po každé masáži. Bez ohledu na váš typ pleti nebo konkrétní problémy s pletí, vám tento kurz nabídne řešení. Online kurz obsahuje návody, jak provést masáž správně, včetně rad, jak se vyhnout tvorbě modřin, jaký olej použít pro optimální klouzání a jak správně masírovat pro maximální odstranění toxinů.

 

Co o programu řekli ostatní:

"Při každém baňkování cítím, jak moje pleť regeneruje, mládne. I po krátké masáži (3 minuty) celý obličej září. A já se cítím, jako bych bylo po 2hodinovém kosmetickém ošetření. Ale díky baňkování si jej dopřávám denně a sama. Díky Tobě jsem se naučila rozmazlovat každičký den"
Vlasta
"Když jsem naposledy otevřela balíček od Tebe, ukápla mi slza dojetím. Kdo si od Tebe ještě nic neobjednal, tak nemůže tuhle větu pochopit. Ať čeká na překvapení, které vyrazí dech... Baňky jsou božské. Nedá se popsat, jak moc je to příjemné. Jak návykové. A pleť je skutečně rozjasněná. Doporučuji všem."
Žaneta

Online workshop "Tejpování obličeje"

Běžná cena: 1.555 Kč

V balíku také najdete speciální Online workshop "Tejpování obličeje". Vy teď už víte, že tejpování je revoluční anti-age metoda, která přináší oslnivé výsledky bez jakékoliv investice času a bez nulové námahy. Je ideální pro vytížené ženy a ty, kteří hledají efektivní, ale jednoduchou techniku péče o pleť. Tato fascinující technika japonského tejpování obličeje pracuje za vás, zatímco vy odpočíváte. Její účinky se projevují přes noc, během spánku, transformují vaši pleť a omlazují vzhled. V rámci workshopu se dozvíte o různých typech tejpů, osvojíte si techniky tejpování a naučíte se, jak správně fixovat mimické a žvýkací svaly, aby vaše pleť zůstala hladká a svěží. Kurz také zahrnuje instrukce, jak pomocí tejpů odstranit přebytečnou lymfu z obličeje, což přispívá k odlehčení a revitalizaci pleti. Workshop se také podrobně věnuje kontraindikacím, ukáže vám techniky, které zvýší účinek tejpování, a radí o ideální době působení a frekvenci používání. Díky tomuto workshopu získáte komplexní soubor znalostí a dovedností potřebných k tomu, abyste mohli plně využít tuto inovativní japonskou techniku tejpování obličeje.

Vedlejší účinky programu:

Kdykoliv tejpy použijete, stanete se televizní hvězdou doslova přes noc

Balíček "TOP START"

Běžná cena: 1.344 Kč

Jak jsem říkala, mou vizí bylo vám dát kompletní řešení pro vaši přirozenou krásu, nechtěla jsem vám dávat jen informace, ale poskytnout i ty nejlepší nástroje. Proto jsem do Anti-age Mastery přidala i můj exkluzivní balíček "TOP START", který nabízí dokonalou kombinaci fasciálních baněk a japonského tejpování. Tento balíček nejenže představuje nejlepší z obou technik, ale také vám nabízí šanci zažít oslnivou proměnu pleti v pohodlí vašeho domova. Fasciální baňky dokážou zázraky při stimulaci regeneračních procesů v pleti, zatímco japonské tejpování během noci pracuje na vyhlazení vrásek a povzbuzení růstu nového podkoží. Co odlišuje fasciální baňky v našem balíčku? Splňují nejvyšší standardy kosmetického průmyslu, jsou certifikovány a prošly důkladným testováním na českém i zahraničním trhu. Mají příjemný materiál, který je navržen tak, aby vydržel dlouhou dobu, poskytuje správnou sílu podtlaku pro regeneraci bez poškození horní vrstvy pleti, a jsou navíc antialergenní. Tento balíček je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají efektivní a jednoduchý způsob, jak se postarat o svou pleť a bojovat proti vráskám.

Co o balíčku řekli ostatní:

„Baňkování miluji a baňky od Tebe jsou prostě pecka. Trvalo mi, než jsem se odhodlala si je dopřát. Ale ten materiál je fakt neuvěřitelný. Dneska je používám 2x denně a vypadají stále jako nové“
Erica

Speciální workshopy, které se specificky zaměřují na nejvíce problémové partie

Zvědomění nevědomých návyků, neduhů v oblasti (i těch neviditelných). Uvolní i místa, kde jsou silné spasmy, zatuhlosti. Pomohou vám vyživit podkoží včetně detoxikace hlubokých struktur a měkkých tkání. Dosáhnete okysličení buněčných struktur a meridiánů. A to vše vám pomůže maximalizovat tvorbu vlastního KOLAGENU a ELASTINU.

Workshop: Kontury ostré jako břitva, krk i dekolt bez vrásek

Běžná cena: 5.999 Kč

Workshop: Čelo hladké jak dětská prdelka

Běžná cena: 5.999 Kč

Workshop: Líčka jak jablíčka a rty plné jak podprsenka Pamely

Běžná cena: 5.999 Kč

Workshop: Oční okolí vypnuté jak struna

Běžná cena: 5.999 Kč

Kniha: Omlazující techniky 

Běžná cena: 799 Kč

A úplně poslední věcí, kterou v našem fantastickém balíku pro zastavení stárnutí získáte, je moje kniha "Omlazující techniky", která se stala anti-age bestsellerem u nás. Na více než 300 stránkách najdete kompletní shrnutí mého know-how a všech dalších doplňkových technik pro vaše omlazení. Objevíte míčkování, Gua sha, maderoterapii, dermaroller, hmatové techniky, hedvábné rukavičky, reflexní terapii, intraorální masáže a další.

Co o knize řekli ostatní:

"Kniha je super a zajímavě napsaná. Taky srozumitelně. A cvičení po nácviku nezabere skoro žádný čas. A tejpování přes noc také ne. Dělat se dá i při procházce. Fotky neposílám, v mých skoro sedmdesáti by to už byla spíš anti-reklama 🙂 , ale můžu jen doporučit. Je to spíš užitečná legrace než cvičení."
Regina

Pojďme si tedy shrnout, co všechno získáte v balíku Anti-age Mastery:

Dnes už to jsou desetitisíce nadšených žen, které prošly mými online programy.

Klientka Martina Hervy si na začátku myslela: “No jo, obličejová jóga, to je zas nějaký další výmysl…” A jak sama říká, měla pocit, že ty směšné cviky není potřeba dělat. Ale dala tomu nakonec šanci a kompletně se zbavila vrásek na svém čele v průběhu 2 týdnů.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Alenku zase trápila spadnutá horní víčka. Začala obličejovou jógu cvičit každý den a ihned po každém cviku začala vnímat, jak se její pleť regeneruje...

Trápila mě spadnutá horní víčka. Na učebnici jsem natrefila náhodně, když jsem hledala na netu informace o facejoze. Kniha je boží. Nejvíce oceňuji jednostránku se všemi cviky. Jsem začátečnice a s učebnicí cvičím každý den a po každém cviku prostě vnímám, jak pleť regeneruje. Všem můžu jen doporučit.
Alena 39

Zadejte kód VIP1000 pro slevu 1000 Kč

Speciální nabídka platí pouze do nedělní půlnoci (28.5. 23:59:59)