Je vám 25+ a víte,
že si vaše pleť zaslouží péči?
Mazadla ani plastiky vás nelákají?

Pak ochutnejte mocné účinky cvičení Obličejové jógy. 

"Jaké by to bylo rozloučit se s vráskami a pigmentacemi jednou pro vždy?"

Mgr. Kateřina Dolenská certifikovaná lektorka více druhů jógy

Online kurz je skvělý pro všechny,
kteří si přejí omladit oblasti:

 • dvojitá brada
 • povadlé tváře (syslíky)
 • vrásky na dekoltu a krku, v okolí úst, očí, čela
 • přepadávající horní víčka
 • vráska zlosti mezi obočím
 • vrásky na čele
 • chtějí si odpočinout a vypnout hlavu
 • nemají prostor dorazit na živé kurzy, ale chtějí si dopřát dlouhodobé mládí přirozenou cestou

mohla bych pokračovat...

Vy taky? 

Pokud ano, určitě si nenechte ujít ONLINE kurz základů obličejové jógy.  Naučím vás, jak si zjemnit vrásky, jak posílit ochablé mimické svalstvo, jak si udržet mladistvý vzhled. To všechno zvládneme posilováním "vlastní vahou" pomocí uceleného systému cviků, výdrží a opakování.  Zkontroluji vaši techniku. Doporučím vám, jaké cviky zkrášlí určité partie nejrychleji. K výukovému materiálu, dle kterého budete cvičit doma, budete mít přístup neomezeně.

Prozradím vám, kdy a jak cvičit, aby výsledky byly maximální a vy jich dosáhli i při svém vytížení.

Naučíme se:

 • rozcvičkou prokrvit dekolt i obličej
 • které čtyři partie bychom měli sledovat a pravidelně cvičit
 • cviky pro každou ze čtyř partií zvlášť
 • kontury obličeje a jak se zbavit dvojité brady
 • zvednout povislá víčka
 • jak na kruhy pod očima
 • vyplnit líčka i rty
 • zjemnit vrásky na čele
 • lymfatickou masáž,  která zajistí správnou cirkulaci krve

Chcete obdarovat osobu, na které vám záleží? Neváhejte mi napsat na katerina@jogamaniak.cz, dohodneme se na všem potřebném. S radostí vám vytvořím krásný dárkový poukaz.

S radostí vás kurzem provedu

Józe se věnuji přes 10 let. Už je to dlouho, co jsem se zamilovala do obličejové jógy, která pomohla mé babičce rozpohybovat tvář po mozkové příhodě. Dnes má znovu symetrický úsměv a srozumitelně povídá (artikuluje).

Ano, obličejová jóga je častou terapeutickou a rehabilitační metodou. Pro nás může být skvělou prevencí a cestou k udržení svěžesti, jiskry ve tváři a zářivého úsměvu.

Mimochodem, všimli jste si, jak mají asiatky hladkou pleť? Právě v Asii ženy provádějí omlazující masáže. Ze systému cviků vznikl samostatný druh jógy.  

Letos v zimě jsem omlazující rituály studovala v chrámu na Sri Lance.

V televizi jsem hovořila o účincích obličejové jógy. Pár cviky jsem pobavila republiku. Mrkněte na záznam živého vysílání ČT SAMA DOMA

nebo Show Jana Krause

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
0
již využilo online verzi základního kurzu obličejové jógy s názvem "Řekněte sýr"

Kolik to stojí? 

Úplně stejně jako 4 kosmetická ošetření. Zamyslete se však, jak dlouho si vaše pleť pamatuje "svěžest", kterou si po rozmazlování odnášíte? Investujte 6 722,- do své pleti jednou pro vždy. Rozhýbejte obličej, posilte svaly, zvedněte tváře, zpevněte kontury, rozjasněte oči, vyhlaďte pleť ... a mnohem víc na vás čeká v kurzu 

Chcete obdarovat osobu, na které vám záleží? Neváhejte mi napsat na katerina@jogamaniak.cz, dohodneme se na všem potřebném. S radostí vám vytvořím krásný dárkový poukaz.

Online
v čase i místě, které vám vyhovuje
Nejbližší spuštění
uděláte si čas už dnes?
Slevový kód
mrkněte do emailu, možná jsem vám ho poslala

Přemýšlíte, zda si kurz dopřát?

Pomůžu vám.

Vzpomeňte si, kolik jste utratili za kosmetiku za poslední 2 návštěvy.

Obličejová jóga se může stát i pro vás omlazujícím rituálem, který dokáže nahradit veškeré kosmetické ošetření i chirurgické zákroky.

Podívejte se, jak váš obličej může vypadat před a po 3měsíčním praktikování

Jak si u mě zacvičili

Kačka je super baba. Krásně vše nejdřív vysvětlila a pak se šlo na věc. Její rozcvička byla nenáročná, ale zábavná. A pak cviky a hry které jsme dělali, byli moc fajn. Cítila jsem se potom uvolněně a odpočatě.
Kateřinazdravotní sestra
Tvůj kurz obličejové jógy byl pro mne velkou inspirací. Zároveň jsme se hodně zasmály, byla to skoro jóga smíchu a to bylo perfektní. Dnes jsem si všechno vyzkoušela i sama, neboť vím, že určitě tyhle cviky přidám do svých kurzů a budou se líbit. Děláš to s jemným humorem s trpělivostí a opravdu jsem se naučila mnoho. Skvělá lektorka. Něžná, ženská, svá. Budu se těšit na další setkání s tebou. Jo, a večer po kurzu se mi zdála, že má procvičená tvář celá září a že se jí to moc líbilo a že je moc hezká. Uvidíme co přinese pár týdnů procvičování.
Janawww.tancimzivotem.cz
S kamarádkou jsme byly z Tvé jógy smíchu úúúplně nadšené, bylo to úžasné a ta nádherná radostná energie je v nás stále... Já osobně to cítím tak, že byl můj život před a po józe smíchu 😀 Nevím, jak jinak to lépe popsat... Kači, děláš to skvěle, dávám 1000bodů ze 100 😉 ... Moc jsme si to užily 😀
Kateřinainstruktorka jógy

Časté otázky & odpovědi

Jak často je nutné cvičit, aby přišly výsledky?

Každý má jiné očekávání i představu o výsledku, proto jsem vypracovala tréninkové plány, které k výsledkům pomohou.

Nejsem na to moc mladá?

Možná vás to překvapí, ale nejste. I mladý člověk okolo 20 let může mít takové deformace a mnoho asymetrických prvků pokožky, které ovlivňují pro naše oko "krásu" a jsou příčinou kožních onemocnění i alergií, pigmentací, které nás mohou potkat v pokročilejším věku. Pokud aktuálně žádné neduhy v zrcadle nevidíte, pak je Obličejová jóga skvělou prevencí, aby tento stav zůstal co nejdéle.

Co potřebuji?

Nepotřebujete NIC, než váš čas. Je skvělé, když máte možnost si pro cvičení vytvořit soukromí, bezpečné prostředí, ve kterém se nebudete bát, že vás někdo přistihne. Je normální, že se na začátku za grimasy stydíme. Též je nutné včas uhradit platbu.

Mám ochablý obličej ze zdravotních důvodů, mohu dostat slevu?

Ano, když nám pošlete lékařskou zprávu, zajistíme vám slevu 50 % z finální prodejní ceny.

Dá se cvičit s dětmi?

Ano, děti jsou skvělí společníci. Cviky obličejové jógy je skutečně baví. Sami uvidíte, že jejich tváře se odkáží dostat do pozic mnohem snadněji než ty naše. Cvičení obličejové jógy se může stát skvělou zábavou pro celou rodinu. Benefitem vám bude hladká, rozzářená pleť. A dětem se bude snadněji artikulovat.

Jak to funguje, že vrásky zmizí?

Ty, které už jsou, se vyplní zpevněnými svaly. Je to stejné, jako když mladí muži jsou drobní a přejí si nabrat tzv. hmotu (svaly), zvětšit se. Obličejová jóga intenzivně posiluje všechny svalové partie tak, aby svaly zvedly ochablé tváře, vyplnily prohlubně horních víček, rozvolnily tzv. fascie (srůsty vlákovných pouzer, které se za roky bez pohybu na mimických svalech vytvořily). Ony fascie časem srůstají a tím tvoří mezi sebou prohlubně = vrásky. Dají se však cvičením rozvolnit, rozmasírovat, tak efektivně, že zmizí. Abychom výsledky udrželi, musíme cvičit preventivně dál.

Nejsem moc stará? Není to pro mladší?

Nikdy není pozdě díky úžasnému faktu, který nám hraje do karet. Až dokonce života si naše tělo uchovává elasticitu měkkých tkání. Tkáně doslova usychají kvůli deformacím a vnitřním tenzím. Ale když začneme cvičit a s tkáněmi pohybovat, jako bychom zalévaly vyschlý záhon. Měknou, regenerují, obnovují se všechny vrstvy tkání. Aktivuje se i funkce orgánů, které s danými partiemi souvisejí. Probudí se celkové uzdravení. Vitalita úzce souvisí s krásou. I zralá žena si zaslouží vypadat o 5–10 let mladší.

Pro koho není cvičení vhodné právě teď?

Pro všechny, kteří trpí akutním kožním onemocněním, zánětlivým onemocněním obličejových nervů, nemocí lymfatického systému, onemocněním ORL v akutní fázi, neurologickými a duševními poruchami. Nevhodné je cvičení při zahojených ranách na obličeji, krku, dekoltu. Dříve než 6 měsíců od zákroku plastické, estetické chirurgie.

Pokud jste odpověď nenašli, neváhejte mi napsat na katerina@jogamaniak.cz

Chcete obdarovat osobu, na které vám záleží? Neváhejte mi napsat na katerina@jogamaniak.cz, dohodneme se na všem potřebném. S radostí vám vytvořím krásný dárkový poukaz.