Objednávka knihy

Omlazující techniky

pro zdravou pleť bez vrásek

Vyplňte svou objednávku

Pokud neucítíte na své tváři účinek ihned po odcvičení cviků omlazující sestavy nebo v KNIZE prostě neuvidíte její hodnotu, napište mi. Pokud to bude do max. 14 dní od nákupu, tak vám vrátím peníze bez zbytečného vyptávání.

  • ANO
    Objednávám tištěnou knihu (nebo e-book) OMLAZUJÍCÍ TECHNIKY. Výše ceny se odvíjí od varianty knihy, kterou si zvolím níže v objednávkovém formuláři.
  • ANO
    Vím, že tištěnou knihu odešlete do týdne na uvedenou fakturační adresu. (Pokud si objednávám variantu s e-bookem, e-book obdržím na uvedený e-mail po uhrazení.)
  • ANO
    Vím, že v knize dostanu ucelené a detailní informace o tom, jak cvičit několik OMLAZUJÍCÍCH SESTAV, dočtu se, jaké NEVĚDOMÉ NÁVYKY přidávají roky do tváře, dozvím se o 10 TECHNIKÁCH a MASÁŽÍCH, které zvyšují účinky cvičení. Navíc získám celé sestavy pro denní cvičení nejen u zrcadla. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane a aby mi informace z knihy k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do cvičení.

Co o mojí práci říkají

Učebnice mě provází téměř každý den a přináší mi hodně radosti. Samotné cvičení dle návodů je skvělé. Pomáhají mi grafická znázornění, které svaly pracují nebo naopak odpočívají. Moje pleť po pár měsících cvičení vypadá skvěle. Proto beru učebnici všude sebou. Cvičení je návykové.
Dráža, 50+
Děláš to s jemným humorem s trpělivostí a opravdu jsem se díky učebnici naučila mnoho. Skvělá lektorka i spisovatelka. Něžná, ženská, svá. Večer po cvičení se mi zdá, že má procvičená tvář celá září a že se jí to moc líbí a že je moc hezká. Uvidíme, co přinese pár týdnů procvičování.
Kateřina, 40+
Kačka je super baba a její práce taky. V učebnici krásně vše nejdřív vysvětlí a pak se jde na věc. Člověk má k ruce fotky i obrázky, které svaly pracují. Je to skvělá pomůcka, jak cvičit sama doma. Je to sice cvičení, ale hlavně zábava. Vždy se po cvičení cítím uvolněně a odpočatě.
Kateřina, 30+