Objednávka
online výcviku
"21 dní pro krásu"

 • ANO
  Objednávám elektronický, online video VÝCVIK obličejové jógy "21 DNÍ PRO KRÁSU" v hodnotě 11.111 Kč bez DPH, který mi pomůže vytvořit nový návyk, cvičit denně obličejové svaly a tím dostát mladistvějšího vzhledu ve všech partiích.
 • ANO
  Vím, že obdržím přístupy k výcviku na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky. Jedině tak můžu začít cvičit hned.
 • ANO
  Vím, že přístup do kurzu budu mít po dobu 365 dní.
 • ANO
  Vím, že každý den, po dobu 21 dní, na můj e-mail dorazí odkaz na další videotrénink, který obsahuje rozcvičku, dechové cvičení, cviky z předešlých dní a nový cvik pro daný den.
 • ANO
  Vím, že přístup k jednotlivým tréninkům výcviku "21 DNÍ PRO KRÁSU" budu dostávat den po dni. Každý den získám aktuální videotrénink i detailní informace o tom, jak mám správně cvičit nový cvik. Vím, že získám každý den radu, díky které mohu zvýšit účinky cvičení. Navíc získám Motivační kalendář. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi informace z výcviku k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do cvičení a následovat všechny tréninky.

Pokud neucítíte na své tváři účinek ihned po odcvičení prvního tréninku ve výcviku "21 DNÍ PRO KRÁSU", prostě neuvidíte jeho hodnotu, napište mi. Vrátím vám peníze, a to bez zbytečného vyptávání. 

Co o výcviku
"21 dní pro krásu" říkají:

Tvůj výcvik obličejové jógy byl pro mne velkou inspirací.Cvičím opravdu denně a výsledky, které vidím nejenom já jsou prostě úžasné. Čas od času si procházím výcvik znovu, je to opravdu intenzivní. Díky, že jsi.
Jana, 50+
Děláš to s jemným humorem s trpělivostí a opravdu jsem se naučila mnoho. Výcvik je absolutně super. Intenzivní cvičení mé tváři přineslo výsledky, které jsem ani nečekala. Jsi skvělá lektorka. Něžná, ženská, svá.
Kateřina, 40+
Kačka je super baba. Ve výcviku krásně vše nejdřív vysvětlí, pak s námi odcvičí a ještě zdůrazní v textu přínosy. A ty boží citáty a bonusy. Co se týče cvičení, tak rozcvička je opravdu zábavná. Celý výcvik byl moc fajn. Nejvíc jsem vděčná, že po 21 dnech jsem si skutečně dokázala vytvořit návyk, cvičit obličejem denně. Dřív nevěřila, že to dokážu udržet. Díky videím z výcviku jsem to zvládla hravě.
Kateřina, 30+

Vyplňte svou objednávku

10 % z každé vaší platby odchází na pomáhající organizaci Nadačník

!!! Zkontrolujte e-mail, možná tam máte SLEVOVÝ KÓD!!!